Styret
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

23.-25. aug
Trøndersk Veterantreff
14.-28. sep Utenlandstur 2019
4.-6. okt
Nordisk Mesterskap, Helsinki
12.-13. okt
Doubleturnering, Drøbak
25.-27. okt
LST HøstCup, Stavern
8.-10. nov Hemingdoublen
15.-17. nov Arktisk Lys, Tromsø
21.-24. nov ITF Oslo
29. nov-1. des
Nordstrand, singleturnering
 




Styret
Styret 2019

 

Her er det nye styret etter valg på årsmøtet 19/3-2019:

460_90_1212015019171_7.jpg

President
(Valgt for 1 år)


Magnus Åsrud

Sinsen TK

 

 

magnus.asrud@gmail.com

 

 460_90_31620142231381_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Ove Lende

Holmen TK

 

Ove.lende@omexom.com 

 

 460_90_31420182328561_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to år)

Lena S. Falck

Eiksmarka TK

 

lena.s.falck@finansavisen.no

 460_90_31620142231382_5.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Tiril Baartvedt

Heming Tennis

 

tirilbaartvedt@gmail.com

 460_90_31620142231395_3.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Line Alfheim

Kolbotn TK

 

line.alfheim@gmail.com

460_90_31620142231393_6.jpg

Styremedlem
(valgt for to år) 

Kristian Andenæs

Ullern TK

 

Kristian.andenas@jus.uio.no

 460_90_31620142231394_3.jpg

Varamedlem
(Valgt for 1 år)


Kristen Fari 

Holmenkollen TK

 

fari@advokat-fari.no

 
460_90_72620151654411_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Brit Kerr Eckbo

Heming Tennis

 

brit.k.eckbo@gmail.com

 
460_90_3222019046491_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Siri Thoresen Heed


Ullern TK

 


sth@braganza.com 

     

 

 





 


© 2019 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no

Personvernerklæring