U 1971

HS45 Johan Haanes
HS55 Johann Elgaaen
HD     Finn Aas/Paal Kjekstad

U 1972

HS45 Johan Haanes
HS55 Baard Arge

U 1973

HS45 Johan Haanes
HS55 Baard Arge
HD     Finn Aas/Paal Kjekstad

U 1974

HS45 Sverre Lie jr.
HS55 Baard Arge
HD     Nils E. Hessen/Thorgny Haanes

U 1975

HS45 Johan Haanes
HS55 Hans Jacob Haanes
HD     Nils E. Hessen/Thorgny Haanes

U 1976

HS45 Mads Skotner
HS55 Paal Kjekstad
HD45 Mads Skotner/Sverre Lie jr.
HD55 C. K. Aanesen/N. A. Poulsson

U 1977

HS45 Mads Skotner
HS55 Knut Andresen
HD45 Mads Skotner/Sverre Lie jr.
HD55 C. Einar W. Rød/ Knut Vaage

U 1978

DS45 Else Skotner
DS55 Martha Torkildsen
HS45 Arnfinn Nielsen
HS55 Johan Haanes
DD40 Else Skotner / Else Lunde
DD50 Martha Torkildsen/ Ellinor Aass
HD45 Mads Skotner/Sverre Lie jr.
HD55 Thorgny Haanes / Robert Gran

U 1979

DS45 Else Skotner
DS55 Martha Torkildsen
HS45 Mads Skotner
HS55 Thorgny Haanes
HS65 Per Valbø
DD40 Else Skotner / Else Lunde
DD50 Martha Torkildsen/ Ellinor Aass
HD45 Arne Morberg / Jon Wettre-Johnsen
HD55 Thorgny Haanes / Robert Gran

U 1980

DS45 Marit Munro
DS55 Martha Torkildsen
HS45 Mads Skotner
HS55 Johan Haanes
HS60 Gaston Larsen
HS65 Nils A. Poulsson
DD40 Else Skotner / Else Lunde
DD50 Martha Torkildsen/ Ellinor Aass
HD45 Mads Skotner / Sverre Lie jr.
HD55 Johan Haanes / N. A. Poulsson
HD65 Knut Andresen / Steff Kinge

U 1981

DS40 Else Skotner
DS50 Astrid Unneberg
HS45 Finn Søhol
HS55 Johan Haanes
HS60 Reidar Engebretsen
HS65 Johann Elgaaen
DD40 Else Skotner / Else Lunde
DD50 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
HD45 Erling Bach/Bjørn Lunøe
HD55 Hans Gjersøe/Ola Nordvik
HD60 Reidar Engebretsen / Steff Kinge
HD65 Hasse Olavsson/ Einar Rød

U 1982

DS40 Else Skotner
DS50 Astrid Unneberg
DS60 Signe Selvig
HS45 Mads Skotner
HS55 Jalle Schjødt-Iversen
HS60 Ola Nordvik
HS65 Johann Elgaaen
DD40 Else Skotner / Else Lunde
DD50 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
HD45 Tors Skolem/ Tor Brantsæter
HD55 R. Bruun / S. Falck Pedersen
HD60 Johan Haanes / Robert Strand
HD65 Baard Arge / Terje Braathen
MD    Else Skotner / Mads Skotner

"Hassepokalen" til beste klubb: Asker Tennisklubb

U 1983

DS40 Marit Munro
DS50 Astrid Unneberg
HS45 Edvard Raastad
HS55 Jalle Schjødt-Iversen
HS60 Ola Nordvik
HS65 Karl Grinaker
DD40 Else Skotner / Else Lunde
DD50 Martha Torkildsen / Ellinor Aass
HD45 Henrik Lindemann / Edvard Raastad
HD55 Torgny Haanes / Ola Nordvik
HD60 Reidar Engebretsen / O. Nordvik
HD65 Baard Arge / Terje Braathen
MD    Marit Munro / Henrik Lindemann

"Hassepokalen" til beste klubb: Oslo Tennisklubb

U 1984

DS40 Else Skotner
DS50 Astrid Unneberg
DS60 Nina Brynildsen
HS45 Henrik Lindeman
HS55 Jalle Schjødt-Iversen
HS60 Ola Nordvik
HS65 Terje Braathen
DD40 Brit Bækkevold/Inger Johanne Brantsæter
DD50 Astrid Unneberg/ Anne Marie Opsann Noraas
DD60 Nina Brynildsen/Inger Ingrud
HD45 Henrik Lindeman / Edvard Raastad
HD55 Hans Gjersøe/Rolf Leisner
HD60 Reidar Engebretsen / O. Nordvik
HD65 Thorbjørn Christensen/Gaston Larsen
MD40/45  Else Skotner/Mads Skotner
MD50/55  Astrid Unneberg/Bjørn Winsnes

"Hassepokalen" til beste klubb: AskerTennisklubb

U 1985

DS40 Marit Munro
DS50 Astrid Unneberg
DS60 Signe Selvig
HS45 Edvard Raastad
HS55 Jalle Schjødt-Iversen
HS60 Ola Nordvik
HS65 Gaston Larsen
DD40 Liv Jagge/Liv Hübert
DD50 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
DD60 Signe Selvig/Martha Torkildsen
HD45 Mads Skotner / Edvard Raastad
HD55 Thorgny Haanes/Johan Haanes
HD60 Reidar Engebretsen / O. Nordvik
HD65 Robert Strand/Johann Elgaaen
MD40/45  Liv Jagge/Finn Dag Jagge
MD50/55  Nina Brynildsen/Johan Haanes

"Hassepokalen" til beste klubb: Heming Tennis

U 1986

Arrangør: NTK

DS40 Marit Munro
DS50 Astrid Unneberg
DS60 Nina Brynildsen
HS45 Sverre Worren
HS55 Mads Skotner
HS60 Hans Gjersøe
HS65 Ola Nordvik
DD40 Ikke spilt
DD50 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
DD60 Signe Selvig/Nina Brynildsen
HD45 Sverre Worren/ Jahn H. Wiese
HD55 Tor Skolem/Thorgny Haanes
HD60 Nils E. Hessen/ Knut Sand
HD65 Ola Nordvik/ Reidar Engebretsen
MD40/45  Brit Bækkevold/Sverre Worren
MD50/55  Else Lunde / Thorgny Haanes
MD60/65  Nina Brynildsen/Johan Haanes

"Hassepokalen" til beste klubb: Heming Tennis

U 1987

Arrangør: Gjøvik

DS40 Ellen Grindvold
DS50 Else Lunde
DS60 Martha Hauland
HS45 Sverre Worren
HS55 Jalle Schjødt-Iversen
HS60 Thorgny Haanes
HS65 Ola Nordvik
DD40 Wally Brynildsen/Ellen Grindvold
DD50 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
DD60 Kiss Fjoran/Martha Hauland
HD45 Sverre Worren/ Jahn H. Wiese
HD55 Jan Grøndal/Odd Bakke
HD60 Niels Ebbesen/Jalle Schjødt-Iversen
HD65 Ola Nordvik/ Reidar Engebretsen
MD40/45  Ellen Grindvold/Jahn H. Wiese
MD50/55  Else Lunde / Thorgny Haanes
MD60/65  Martha Hauland/ Arvid Lundquist

U 1988

DS40 Marit Munro
DS50 Else Skotner
DS60 Signe Selvig
HS45 Sverre Worren
HS55 Mads Skotner
HS60 Jalle Schjødt-Iversen
HS65 Ola Nordvik
DD40 Brit Bækkevold/Marit Munro
DD50 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
DD60 Kiss Fjoran/Ellinor Aass
HD45 Sverre Worren/ Jahn H. Wiese
HD55 Pål Kraby/Jalle Schjødt-Iversen
HD60 Nils E. Hessen/Johan Haanes
HD65 Knut Andresen/Knut Sand
HD70 Ivar Ruud/Robert Strand
MD40/45  Brit Bækkevold/Sverre Worren
MD50/55  Else Skotner/Jon Wettre-Johnsen
MD60/65  Nina Brynildsen/Johan Haanes

U 1989

Arrangør: Bekkelagshøgda

DS40 Wally Brynildsen
DS50 Else Skotner
DS60 Nina Brynildsen
HS35 Bjarne Bogen
HS45 Henrik Lindeman
HS55 Mads Skotner
HS60 Jalle Schjødt-Iversen
HS65 Thorgny Haanes
HS70 Johann Elgaaen
DD40 Liv Jagge/Liv Hübert
DD50 Else Lunde/Else Bakken
DD60 Kiss Fjoran/Ellinor Aass
HD35 Bjarne Bogen/Harald Messel
HD45 Fridthjof Prydz/Dag Tollefsen
HD55 Einar Bror Andersen/Mads Skotner
HD60 Rolf Leisner/Niels Ebbesen
HD65 Nils Erik Hessen/Johan Haanes
HD70 Alf Kopperud/Johann Elgaaen
MD40/45  Liv Jagge/Dag Tollefsen
MD50/55  Sissel Lydersen/Mads Skotner
MD60/65  Bjørg Winter-Hjelm/David Snelleman

U 1990

DS40 Brit Bækkevold
DS50 Else Bakken
DS60 Anne Marie Opsann Noraas
DS65 Martha Hauland
HS35 Torulv Tjomsland
HS45 Frithjof Prydz
HS55 Mads Skotner
HS60 Jalle Schjødt-Iversen
HS65 Thorgny Haanes
HS70 Alf Kopperud
DD40 Liv Jagge/Liv Hübert
DD50 Else Lunde/Else Bakken
DD60 Martha Hauland/Ragnhild Løvik
HD35 Ikke spilt
HD45 Fridthjof Prydz/Dag Tollefsen
HD55 Einar Bror Andersen/Mads Skotner
HD60 Thorgny Haanes/Tor Skolem
HD65 Kaare Sandvig/David Snelleman
HD70 Torbjørn Christensen/Steff Kinge
MD40/45  Liv Jagge/Dag Tollefsen
MD50/55  Else Bakken/Øistein Bakken
MD60/65  Anne Marie Opsann Noraas/Bjørn Amundsen

U 1991

DS40 Kristin Trosdahl
DS50 Else Bakken
DS60 Ikke spilt
DS65 Sylvia Sikkeland
HS35 Lasse Folkvord
HS45 Frithjof Prydz
HS55 Mads Skotner
HS60 Jan Grøndahl
HS65 Kjell Nielsen
HS70 Ola Nordvik
DD40 Kristin Trosdahl/Brit Bækkevold
DD50 Else Lunde/Else Bakken
DD60 Ikke spilt
HD35 Ikke spilt
HD45 Tor Norderhaug/Torulv Tjomsland
HD55 Edvard Raastad/Mads Skotner
HD60 Ikke spilt
HD65 Ikke spilt
HD70 Ola Nordvik/Reidar Engebretsen
MD40/45  Ellen Due / Jahn H. Wiese
MD50/55  Marit Munro/Mads Skotner
MD60/65  K. Schierning/K. Schierning

U 1992

DS40 Kristin Trosdahl
DS50 Pat Bredal
DS60 Astrid Unneberg
DS65 Ellinor Aas
HS35 Terje Person
HS45 Sverre Worren
HS55 Henrik Lindeman
HS60 Mads Skotner
HS65 Rolf Leisner
HS70 Ola Nordvik
DD40 Grethe Ross/Ariane Møthe
DD50 Sonja Stokke Jansson/N. Foss
DD60 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
HD35 Finn Dag Jagge/ Terje Persson
HD45 Jon Erik Ross/Erik Melander
HD55 Henrik Lindeman/M. Husebye
HD60 Mads Skotner/Pål Kraby
HD65 Niels Ebbesen/ Jalle Schjødt-Iversen
HD70 Ola Nordvik/Reidar Engebretsen
MD40/45  Liv Jagge/Dag Tollefsen
MD50/55  A. Eide/Helge Koren
MD60/65  Ellinor Aas / Reidar Engebretsen

U 1993

DS40 Ragnhild Alver
DS50 Else Bakken
DS60 Ruth Haukenes
DS65 Ellinor Aas
HS35 Terje Person
HS45 Sverre Worren
HS55 Helge Koren
HS60 Einar Bror Andersen
HS65 Rolf Leisner
HS70 Ola Nordvik
DD40 Liv Jagge/Kirsten Robsahm
DD50 Else Bakken/Else Lunde
DD60 Astrid Unneberg/Anne Marie Opsann Noraas
HD35 Terje Persson/K. Lien
HD45 Finn Dag Jagge/ Dag Tollefsen
HD55 Helge Koren/Edvard Raastad
HD60 Mads Skotner/Pål Kraby
HD65 Rolf Leisner/Sven Foyn Bruun
HD70 Ola Nordvik/Reidar Engebretsen
MD40/45  Liv Jagge/Dag Tollefsen
MD50/55  Brit Bækkevold/Erling Bach
MD60/65  Anne Marie O.Noraas/Rolf Leisner

U 1994

DS40 Karin Francke
DS50 Marit Munro
DS60 Astrid Unneberg
DS65 Ikke spilt
HS35 Terje Person
HS45 Torulv Tjomsland
HS55 Sverre Worren
HS60 Bjørn Westlie
HS65 Einar Bror Andersen
HS70 Øivind Friisk
DD40 Karin Frenske/Ragnhild Alver
DD50 Liv Jagge/Smith
DD60 Ikke spilt
DD65 Ikke spilt
HD35 Terje Person/Finn Dag Jagge
HD45 Tor Norderhaug/Torulv Tjomsland
HD55 Jahn H. Wiese/Sverre Worren
HD60 Mads Skotner/Einar Bror Andersen
HD65 Niels Ebbesen/Jalle Schjødt-Iversen
HD70 Egil Torjusen/Kaare Sandvig
MD40/45 Liv Jagge/Finn Dag Jagge
MD50/55 Smith/Wiese
MD60/65  Anne Marie O.Noraas/Egil Torjusen

U 1995

DS40 Ragnhild Alver
DS50 Priscilla Beck
DS60 Ikke spilt
DS65 Ikke spilt
HS35 Axel Løfgren
HS45 Torulv Tjomsland
HS55 Sverre Worren
HS60 Rolf Fesche
HS65 Einar Johansen
HS70 Øivind Friisk
HS75 Ola Nordvik
DD40 Liv Jagge / Kristin Trosdahl
DD50 Brit Bækkevold/Nelly Jacobsen
DD60 Ikke spilt
DD65 Ikke spilt
HD35 Jan Huus/Pål Fredlund
HD45 Tor Norderhaug/Torulv Tjomsland
HD55 Jahn H. Wiese/Sverre Worren
HD60 Jan Skaare/Erling Bach
HD65 Finn Søhol/Vik
HD70 Egil Torjusen/Kaare Sandvig
MD40/45 Liv Jagge/Dag Tollefsen
MD50/55 Marit Munro/Sverre Worren
MD60/65 Astrid Unneberg/Jalle Schjødt-Iversen
MD65/70 A. G. Rohde/Stig Bille

U 1996

DS40 Monika Blix, NTK
DS50 Pat Bredal, Asker
DS60 Else Bakken, Asker
DS65 Ikke spilt
DS70 Gerd Idland, BSTK
HS35 Peter Jetzel, Asker
HS45 Torulv Tjomsland, Ljan
HS55 Sverre Worren, Brumunddal
HS60 Edvard Raastad, OTK
HS65 Mads Skotner, Asker
HS70 Rolf Leisner, Heming
HS75 Ola Nordvik, Gjøvik
DD40 Liv Jagge / Kristin Trosdahl
DD50 Else Lunde/Else Bakken
DD60/65  Astrid Unneberg/Ellinor Aas
HD35 Peter Jetzel/Ola Svantesson
HD45 Harald Messel/Bjarne Bogen
HD55 Helge Koren/Gunnar Birkevold
HD60 Morten Huseby/Gunnar Thorstensen
HD65 Mads Skotner/Einar Bror Andersen
HD70 Jalle Schjødt-Iversen/Niels Ebbesen
HD75 Egil Torjusen/Kaare Sandvig
MD40/45 Liv Jagge/Dag Tollefsen
MD50/55 Nelly Jacobsen/Helge Koren
MD60/65 Else Lunde/Mads Skotner
MD65/70 Astrid Unneberg/Jalle Schjødt-Iversen

U 1997

DS40 Ragnhild Alver, Lillehammer
DS50 Else Bakken, Asker
DS60 Ikke spilt
DS65 Ikke spilt
DS70 Ikke spilt
HS35 Erik Unneberg, BSTK
HS45 Harald Messel, NTK
HS50 Torulv Tjomsland, Ljan
HS55 Jahn Henrik Wiese, NTK
HS60 Edvard Raastad, OTK
HS65 Einar Bror Andersen, Sandefjord
HS70 Rolf Leisner, Heming
HS75 Ola Nordvik, Gjøvik
DD40 Ragnhild Alver/ Kristin Danielsen
DD50 Nelly Jacobsen/Brit Bækkevold
DD60/65/70 Ikke spilt
HD35 H. C. Grønsleth/ Thomas Wettergreen
HD45 Tor Norderhaug/Torulv Tjomsland
HD50 Dag Tollefsen/ Jahn Henrik Wiese
HD55 Ikke spilt
HD60 Helge Koren/Edvard Raastad
HD65 Gunnar Sørensen/Bjørn Westlie
HD70 Einar Johansen/Jalle Schjøth-Iversen
HD75 Ola Nordvik/ Reidar Engebretsen
MD40/45 Ragnhild Alver/ Kjell Worren
MD50/55 Nelly Jacobsen/Helge Koren
MD60/65 Else Bakken/Øistein Bakken
MD65/70 Ikke spilt

U 1998

DS40 Ragnhild Alver, Lillehammer
DS50 Marit Munro, BSTK
DS60 Helga Jacobsen, Asker
DS65 Astrid Unneberg, BSTK
DS70 Ikke spilt
HS35 Thomas Wettergreen, Jar
HS45 Mikjel Aksnes, Strømmen
HS50 Kjell Worren, Gjøvik
HS55 Sverre Worren, Brumunddal
HS60 Edvard Raastad, OTK
HS65 Einar Bror Andersen, Sandefjord
HS70 Jan Aamnes, Trondhjem
HS75 Egil Torjusen, BSTK
HS80 Leif Ajaxon, Ljan
DD40 Marianne Fossaas, Nesodden/Brita Mørck, Sinsen
DD50/60 Liv Jagge/Marit Munro, BSTK
DD65 Astrid Unneberg, BSTK/Lisbeth Sunde, Heming
HD35 Jo S. Ellefsen/ Thomas Wettergreen
HD45 Mikjel Aksnes, Strømmen/Bent Hinze, Grefsen
HD50 Hans Nordstaa, Asker/Kjell Worren, Gjøvik
HD55 Finn Dag Jagge, Sandefjord/Dag Tollefsen, NTK
HD60 Helge Koren, Moss/Edvard Raastad, OTK
HD65 Einar Bror Andersen, Sandefjord/Bjørn Westlie, Grefsen
HD70 Gunnar Sunde/Jalle Schjødt-Iversen, Heming
HD75 Egil Torjusen/Kaare Sandvig, BSTK
MD40/45 Monika Blix, NTK/Tor Norderhaug, Ljan
MD50/55 Liv Jagge, BSTK/Dag Tollefsen, NTK
MD60/65 Else Bakken/Øistein Bakken, Asker
MD65/70 Astrid Unneberg, Bstk/Jalle Schjødt-Iversen, Heming

U 1999

DS40 Monika Blix, NTK
DS50 Kristin Trosdahl, Ski
DS60 Ikke spilt
DS65 Astrid Unneberg, BSTK
DS70 Ikke spilt
HS35 Peter Eriksson, Holmen
HS45 Axel Løfgren, Gjøvik
HS50 Torulv Tjomsland, Ljan
HS55 Kjell Worren, Gjøvik
HS60 Sverre Worren, Brumunddal
HS65 Mads Skotner, Asker
HS70 Jan Aamnes, Trondhjem
HS75 Ola Nordvik, Gjøvik
DD40 Solveig Strømme/ Babs Fjell, Heming
DD50 Nelly Jacobsen, Soon/Brit Bækkevold, Strømmen
DD65/70 Ikke spilt
HD35 Jo S. Ellefsen/ Thomas Wettergreen, Jar
HD45 Tor Norderhaug/Torulv Tjomsland, Ljan
HD50 Hans Nordstaa, Asker/Kjell Worren, Gjøvik
HD55 Ikke spilt
HD60 Sverre Birkevold, Ålesund/Sverre Worren, Brumunddal
HD65 Jan Skaare, Golia/Jan Walter Ørbeck, Fana
HD70 Jan Aamnes, Trondhjem/Willy Haaland, Stavern
HD75 Egil Torjusen/Kaare Sandvig, BSTK
MD40/45 Liv Blix, NTK/Harald Messel, NTK
MD50/55 Brit Bækkevold, NTK/Jona Paldan, NTK
MD60/65 Ikke spilt
MD65/70 Ikke spilt

U 2000

DS40 Monika Blix, NTK
DS50 Kristin Trosdahl, Ski
DS60 Astrid Unneberg
DS65 Ikke spilt
DS70 Ikke spilt
HS35 Peter Eriksson, Holmen
HS45 Axel Løfgren, Gjøvik
HS50 Mikjel Aksnes, Strømmen
HS55 Kjell Worren, Gjøvik
HS60 Sverre Worren, Brumunddal
HS65
HS70 Bjarne Hobber, Porsgrunn
HS75 Øivind Friisk, Ullevål
HS80 Ola Nordvik, Gjøvik
DD40 Monika Blix, NTK/ Sissel Lie, Asker
DD50 Nelly Jacobsen, Soon/Brit Bækkevold, Strømmen
DD65/70 Ikke spilt
HD35 Peter Eriksson / Parvin, Holmen
HD45 Harald Messel/ Dag Tollsefsen, NTK
HD50 Tor Norderhaug/Torulv Tjomsland, Ljan
HD55 Gunnar Birkevold, Ålesund/ Kjell Worren, Gjøvik
HD60 
HD65 Arne Nygård/ Tor Brantsæter, Nordberg
HD70
HD75 Ola Nordvik, Gjøvik / Stig Bille, Drøbak
HD80 Steff Kinge / Leif Ajaxson, Ljan
MD40/45 Nelly Jacobsen, Soon/ Tor Norderhaug, Ljan
MD50/55 Liv Jagge, HTK/ Dag Tollefsen, NTK
MD60/65 
MD65/70

U 2001

DS40 Monika Blix, NTK
DS50 Brit Bækkevold, Strømmen TK
DS60 Astrid Unneberg, BSTK
HS35 Svein Kommisrud, Godlia
HS45 Terje Persson, BSTK
HS50 Trond Torkildsen, Bekkelagshøgda
HS55 Torulv Tjomsland, Ljan
HS60 Jan Henrik Wiese, NTK
HS65 Pål Kraby, Heming
HS70 Mads Skotner, Asker
HS75 Odd Erstad, Ullevål
HS80 Egil Torjussen, BSTK
DD40 Monika Blix, NTK/ Sissel Lie, Asker
DD50 Frøydis Torkilden / Lise Nafstad, Ljan TK
DD65 Else Bakken / Else Lunde, Asker TK
HD35 Svein Kommisrud, Godlia/ Hans Henrik Wold, HTK
HD45 Terje Persson, BSTK / Kjell Ringseth, HTK
HD50 Harald Messel, NTK / Mikjel Aksnes, Strømmen
HD55 Hans Nordstaa, Asker / Kjell Worren, Gjøvik
HD60 Sverre Worren, Brumunddal/Gunnar Birkevold, Ålesund
HD65 Gunnar Thorstensen, Furuset/ Rolf Fesche, Asker
HD70 Mads Skotner, Asker / Arne Morberg, Asker
HD75 Jalle Schjødt-Iversen / Rolf Leisner, Heming
HD80 Egil Torjussen / Kaare Sandvig, BSTK
MD40/45 Monika Blix /Harald Messel, NTK
MD50/55 Liv Jagge, HTK/ Dag Tollefsen, NTK
MD65/70 Else Gahr Lunde / Rolf Holm, Asker

U 2002

DS40 Marianne Haller, BSTK
DS50 Kristin Trosdahl, Ski TK
DS65 Astrid Unneberg, BSTK
HS35 Peter Eriksson, Holmen
HS45 Terje Persson, BSTK
HS50 Bjarne Bogen, Snarøya TK
HS55 Torulv Tjomsland, Ljan
HS60 Sverre Worren, Brumunddal
HS65 Pål Arneberg, Nordberg TK
HS70 Pål Kraby, Heming
HS75 Rolf Leisner, Heming
HS80 Ola Nordvik, Gjøvik
DD40 Monica Blix, NTK/ Sissel Lie, Asker
DD50 Liv Jagge / Kirsten Robsahm, HTK
HD35 Truls Langaard, HTK / Stian Støvland, NTK
HD45 Terje Persson, BSTK / Kjell Ringseth, HTK
HD50 Harald Messel, NTK / Mikjel Aksnes, Strømmen
HD55 Tor Norderhaug / Torulv Tjomsland, Ljan
HD60 Sverre Worren, Brumunddal / Gunnar Birkevold, Ålesund
HD65 Gunnar Thorstensen, Furuset/ Rolf Fesche, Asker
HD70 Rolf Sundby, Strømmen / Jan Skaare, Golia
HD75 Jalle Schjøth-Iversen / Rolf Leisner, Heming
HD80 Egil Torjussen / Kaare Sandvig, BSTK
MD40/45 Marianne Haller / Terje Persson, BSTK
MD50/55 Liv Jagge, HTK / Dag Tollefsen, NTK
MD60/65 Marit Munro, BSTK / Helge Koren, Moss
MD65/70 Else Bakken / Øistein Bakken, Asker

U 2003

DS35 Ingrid Gigstad, BSTK
DS40 Mona Nordstaa, Asker
DS50 Solveig Strømme, Heming
DS60 Kristin Horn, Heming
DS65 Mary Hustad, Asker
HS35 Jørgen Lindeman, OTK
HS45 Terje Persson, BSTK
HS50 Harald Messel, NTK
HS55 Torulv Tjomsland, Ljan
HS60 Sverre Worren, Brumunddal
HS65 Henrik Lindeman, OTK
HS70 Pål Kraby, Heming
HS75 Jan Aamnes, Trondhjem
HS80 Egil Torjusen, BSTK
DD40 Tiril Baartvedt/ Solveig Strømme, Heming
DD50 Kristin Horn, Heming / Kristin Trosdahl, Ski
HD35 Ove Lende, Nittedal / Alisdair Munro, Heming
HD45 Per Hagen, Bekkelagshøgda / Bjørn Skuggevik, Grefsen
HD50 Harald Messel, NTK /Tron Torkildsen, Bekkelagshøgda
HD55 Tor Norderhaug / Torulv Tjomsland, Ljan
HD60 Henrik Lindeman, OTK / Dag Tollefsen, NTK
HD65 Rolf Fesche, Asker / Kåre Torjusen, Bodø
HD70 Pål Kraby, Heming / Bjørn Westlie, Grefsen
HD75 Jalle Schjøth-Iversen / Rolf Leisner, Heming
MD80 Tiril Baartvedt, Heming / Sverre Lie, NTK
MD100 Solveig Strømme, Heming / Bjørn Wold, HTK
MD120 Kristin Horn, Heming / Arne Nygaard, Nordberg
MD140 Astrid Unneberg, BSTK / Rolf Holm, Asker

U 2004

Heming

DS35 Ingrid Gigstad, BSTK
DS40 Astrid Sunde, Heming
DS45 Cathrine Foyn Bruun, Tromsø
DS50 Liliana Cronwall, NTK
DS55 Kristin Trosdahl, Ski
DS60 Kristin Horn, Heming
HS35 Peter Eriksson, Holmen
HS40 Thomas Wettergreen, Jar
HS45 Nils Haugerud, NTK
HS50 Terje Persson, BSTK
HS55 Jan Fredrik Kise, Lillehammer
HS60 Kjell Worren, Gjøvik
HS65 Sverre Worren, Brumunddal
HS70 Pål Arneberg, Nordberg
HS75 Gunnar Dovland, Heming
HS80 Øivind Friisk, Ullevål
HS85 Steff Kinge, Stavern
DD35 Astrid Sunde, Heming / Kjersti Jensen, Hamar
DD45 Liliana Cronwall / Cora Brusevold, NTK
DD55 Kristin Horn, Heming / Kristin Trosdahl, Ski
HD35 Stian Støvland, NTK / Truls Langaard, HTK
HD45 Bjørn Wold / Morten Wold, HTK
HD50 Terje Persson, BSTK / Kjell Ringseth, HTK
HD55 Hans Nordstaa, Asker / Kjell Worren, Gjøvik
HD60 Jon Paldan / Dag Tollefsen, NTK
HD70 Pål Kraby, Heming / Bjørn Westlie, Grefsen
HD75 Jalle Schjøth-Iversen / Rolf Leisner, Heming
HD80 Egil Torjusen / Kaare Sandvig, BSTK
MD80 Tiril Baartvedt, Heming / Sverre Lie, NTK
HD80 Gunnar Eide, Njård / Øivind Friisk, Ullevål
MD35 Astrid Sunde, Heming / Erik Unneberg, BSTK
MD45 Liliana Cronwall, NTK / Petter Naustdal, Prinsdal
MD65 Pat Torsvik / Tor-Håkon Torsvik, Asker

U 2005

DS35 Astrid Sunde, Heming
DS45 Monica Blix, NTK
DS50 Liliana Cronwall, NTK
DS55 Kristin Trosdahl, Ski
DS60 Marit Munro, Asker
HS35 Alisdair Munro, Heming
HS40 Ove Lende, Nittedal
HS45 Erik Unneberg, BSTK
HS50 Terje Persson, BSTK
HS55 Tor Norderhaug, Ljan
HS60 Kjell Worren, Gjøvik
HS65 Sverre Worren, Brumunddal
HS70 Arne Nygaard, Nordberg
HS75 Gunnar Dovland, Heming
DD35 Astrid Sunde, Heming / Kjersti Jensen, Hamar
DD45 Liliana Cronwall / Cora Brusevold, NTK
DD55 Kristin Horn, Heming /Kristin Trosdahl, Ski
HD35 Ove Lende, Nittedal / Alisdair Munro, Heming
HD45 Petter Are Naustdal, Prinsdal / Wojtek Andrzejewski, Bekkelagshøgda
HD50 Terje Persson, BSTK / Kjell Ringseth, HTK
HD55 Torodd Reiersen, HTK / Vidar Hoen, HTK
HD60 Jon Paldan, NTK / Dag Tollefsen, NTK
HD65 Gunnar Birkevold, Ålesund / Sverre Worren, Brumunddal
HD70 Pål Arneberg, Nordberg / Arne Nygaard, Nordberg
HD80 Odd Erstad, Ullevål / Gunnar Eide, Njård
MD35 Astrid Sunde, Heming / Erik Unneberg, BSTK
MD45 Liliana Cronwall, NTK / Harald Messel, NTK
MD55 Kristin Trosdal, Ski / Kjell Worren, Gjøvik
MD65 Kristin Horn, Heming / Sverre Worren, Brumunddal

U 2006

DS35 Ingrid Gigstad, BSTK
DS40 Astrid Sunde, Heming
DS50 Liliana Cronwall, NTK
DS60 Kristin Horn, Heming
HS35 Peter Eriksson, Holmen
HS40 Morten Unneberg, Asker
HS45 Thomas Wettergreen, HTK
HS50 Terje Persson, BSTK
HS55 Bjarne Bogen, Snarøya
HS60 Kjell Worren, Gjøvik
HS65 Sverre Worren, Brumunddal
HS70 Pål Arneberg, Nordberg
HS75 Odvar Mosnesset, Ullern
HS80 Odd Erstad, Råde
DD35 Alexandra Morris / Tine Flinder Nyquist, Heming
DD45 Eva Margrethe Hylin / Ona Dovidauskine, NTK
DD55 Kristin Horn, Heming /Kristin Trosdahl, Ski
HD35 Knut Erik Bartnes / Svein Ronny Østbye, Nittedal
HD45 Henning Simonsen, Bergen / Erik Unneberg, BSTK
HD50 Mikjel Aksnes, NTK / Morten Herman Hauff Wold, HTK
HD55 Cato Bryn, Ullern / Harald Messel, NTK
HD60 Sverre Worren, Brumunddal / Thorvald Moe, Ullern
HD70 Pål Arneberg, Nordberg / Arne Nygaard, Nordberg
HD75 Tore Enger / Rolf Holm, Asker
HD80 Rolf Leisner / Jalle Schjøth-Iversen, Heming
MD35 Astrid Sunde, Heming /Erik Unneberg, BSTK
MD45 Marianne Haller / Terje Persson, BSTK
MD55 Liliana Cronwall / Harald Messel, NTK
MD70 Astrid Unneberg, BSTK / Rolf Holm, Asker

U 2007

DS35 Ingrid Gigstad, BSTK
DS40 Astrid Sunde, Heming
DS50 Liliana Cronwall, NTK
DS60 Bjørg Jonassen, Furuset
HS35 Svein Østby, Nittedal
HS40 Morten Unneberg, Asker
HS45 Thomas Wettergreen, HTK
HS50 Terje Persson, BSTK
HS55 Cato Bryn, Ullern
HS60 Jan Fredrik Kise, Lillehammer
HS65 Sverre Worren, Brumunddal
HS70 John Ivar Marcussen, Svolvær
HS75 Bjørn Westlie, Grefsen
HS80 Odd Erstad, Råde
HS85 Egil Torjusen, BSTK
DD35 Elin Nilssen, Holmen / Daphne Bjerke, Eiksmarka
DD45 Liv Solheim/ Solveig Strømme, Heming
DD55 Cora Brusevold / Liliana Cronwall, NTK
HD35 Magne Mørck, Sinsen / Svein Østbye, Nittedal
HD40 Peter Eriksson / Lars Petersson, Holmen
HD45 Jon-Erik Lunøe, OTK / Hans Chr. Grøner, Ullevål
HD50 Terje Persson / Truls Dahl, BSTK
HD55 Cato Bryn, Ullern / Harald Messel, NTK
HD60 Kjell Worren, Gjøvik / Hans Nordstaa, Asker
HD70 Pål Arneberg, Nordberg / Arne Nygaard, Nordberg
HD75 Tore Enger Asker / Gunnar Dovland, Heming
HD80 Rolf Leisner / Jalle Schjøth-Iversen, Heming
MD35 Astrid Sunde, Heming / Erik Unneberg, BSTK
MD45 Marianne Haller / Terje Persson, BSTK
MD55 Liliana Cronwall / Harald Messel, NTK
MD70 Else Bakken / Øistein Bakken, Asker

U 2008

DS35 Ingrid Gigstad, BSTK
DS40 Astrid Sunde, Heming
DS50 Monica Blix. NTK
DS60 Kristin Trosdahl, Ski
DS70 Astrid Unneberg, BSTK
HS35 Martin Brocki, NTK
HS40 Peter Eriksson, Holmen
HS45 Erik Unneberg, BSTK
HS50 Terje Persson, BSTK
HS55 Cato Bryn, Ullern
HS60 Jan Fredrik Kise, Lillehammer
HS65 Sverre Worren, Brumunddal
HS70 Pål Arneberg, Nordberg
HS75 Bjørn Westlie, Grefsen
HS80 Odd Erstad, Råde
DD35 Elin Nilssen, Holmen / Pernille Mølbak, Holmen
DD45 Kari Grønneberg, HTK / Cora Busevold, NTK
DD55 Liv Solheim/ Solveig Strømme, Heming
DD70 Else Bakken / Pat Torsvik, Asker
HD35 Martin Brocki, NTK / Klinge, Bekkelagshøgda
HD40 Ove Lende, Nittedal / Alisdair Munro, Heming
HD45 Thomas Wettergreen, HTK / Morten Unneberg, BSTK
HD50 Terje Persson / Truls Dahl, BSTK
HD55 Cato Bryn, Ullern / Harald Messel, NTK
HD60 Bjørn Melle / Iver Helgaker, HTK
HD65 Sverre Worren, Brumunddal / Thorvald Moe, Ullern
HD70 Pål Arneberg, Nordberg / Arne Nygaard, Nordberg
HD75 Finn Søhol, Bygdø / Bjørn Westlie, Grefsen
HD80 Rolf Leisner / Jalle Schjødt-Iversen, Heming
MD35 Astrid Sunde, Heming /Erik Unneberg, BSTK
MD45 Marianne Haller / Terje Persson, BSTK
MD55 Solveig Strømme, Heming/ Bjørn Melle, HTK
MD70 Pat Torsvik / Tor-Håkon Torsvik, Asker

U 2009

Heming vant NTVs vandrepokal for beste klubb.

DS35 Eileen Mortensen, Fagerheimen
DS40 Astrid Sunde, Heming
DS50 Monica Blix. NTK
DS60 Bjørg Jonassen, Furuset
DS70 Pat Torsvik, Asker
HS35 Espen Lilleaas, NTK
HS40 Morten Dovland, Holmen
HS45 Peter Eriksson, Holmen
HS50 Nils Haugerud, Ljan
HS55 Terje Person, BSTK
HS60 Bjørn Melle, HTK
HS65 Kjell Worren, Gjøvik
HS70 Sverre Worren, Brumunddal
HS75 Bjørn Westlie, Grefsen
HS80 Gunnar Dovland, Heming
HS85 Egil Torjusen, BSTK
DD35 Suzanne Amundsen, Eiksmarka / Monica Blix, Eiksmarka
DD45 Kari Grønneberg, HTK / Cora Brusevold, NTK
DD55 Kristin Horn, Heming/ Kristin Trosdahl, Ski
HD35 Henrik Baumann, HTK / Lars Thoresen, HTK
HD40 Anders Hegre, Golia / Svein Kommisrud, Golia
HD45 Ove Lende, Holmen / Peter Eriksson Holmen
HD50 Peter Naustdal, Prinsdal / Espen Wold, HTK
HD55 Cato Bryn, Ullern / Harald Messel, NTK
HD60 Sigbjørn Hemstad, Gjøvik / Jan Fr. Kise, Lillehammer
HD65 Sverre Worren, Brumunddal / Thorvald Moe, Ullern
HD70 Thorvald Moe, Ullern / Sverre Worren, Brumunddal
HD75 Tore Jarl Christensen, Skien / Jan Walter Ørbeck, Fana
HD80 Gunnar Dovland, Heming / Egil Torjusen, BSTK
MD35 Astrid Sunde, Heming /Alisdair Munro, Heming
MD45 Monica Blix, Eiksmarka / Cato Bryn, NTK
MD55 Solveig Strømme, Heming/ Bjørn Melle, HTK
MD70 Pat Torsvik Asker/ Tor-Håkon Torsvik, Asker

U 2010

Heming vant NTVs vandrepokal for beste klubb.

 

DS35:    Gro Worren - OTK
DS40:    Astrid Sunde - Heming
DS50:    Frøydis Forberg - OTK
DS65:    Kristin Horn - Heming  
DS75:    Randi Klinge - Ullevål
HS35:   Atle Arntzen - HTK
HS40:   Per Henrik Hovelsrud - Grefsen
HS45:   Svein Kommisrud - Golia
HS50:   Erik Unneberg - BSTK
HS55:   Terje Persson - BSTK
HS60:   Bjørn Melle - HTK
HS65:   Trond Christiansen - VBTK
HS70:   Sverre Worren - Brumunddal
HS75:   Pål Arneberg - Nordberg
HS80:   Stein Michelsen - Asker
DD35:   Monica Blix / Suzanne Amundsen – Nordstrand / Eiksmarka
DD45:   Marianne Wahlstrøm/Anne Fløttre Holta – Stabekk / Stabekk
DD55:   Kristin Trosdahl/Kristin Horn – Ski / Heming
HD35:   Rune Grenager/Espen Lilleaas – Ulvøya / Nordstrand
HD40:   Henning Wold/Christoffer Bongard – Tåsen / Nordberg
HD45:   Ove Lende/Peter Eriksson – Holmen / Holmen  
HD50:   Erik Unneberg/Jørgen Wagle – BSTK / Nordberg
HD55:   Truls Dahl/Terje Persson – BSTK / BSTK
HD60:   Bjørn Melle/Iver Helgaker – HTK / HTK
HD65:   Per Wright/Jon Paldan – OTK / Nordstrand
HD70:   Thorvald Moe/Sverre Worren – Ullern / Brumunddal
HD75:   Pål Arneberg/Arne Nygaard - Nordberg
MD35:   Amy Elisabeth Jønsson Raaholt/Erik Unneberg – Ullern / BSTK
MD45:   Astrid Sunde/Knut E. Sunde - Heming
MD55:   Solveig Strømme/Bjørn Melle – Heming / HTK
MD70:   Kristin Horn/Arne Nygaard – Heming / Nordberg

U 2011

Stavern og Larvik Tennisklubb i samarbeid med Sandefjord Tennisklubb
8.-14. august 201
1

DS40:   Elin Nilssen – Holmen TK
DS50:   Frøydis Forberg - OTK
DS60/65: Kristin Trosdahl – Ski IL
DS75:   Randi Furseth Klinge – Ullevål TK        
 
HS35:   Tor Fredrik Kayser Berg – Paradis TK    
HS40:   Alisdair Munro – Heming TK
HS45:   Svein Kommisrud – Golia TK
HS50:   Thomas A Wettergreen – Larvik og Stavern TK  
HS55:   Terje Persson - BSTK
HS60:   Cato Bryn – Ullern TK
HS65:   Torulv Tjomsland - LjanTK
HS70:   Sverre Worren – Gjøvik TK
HS75:   John Ivar Markussen - Svolvær
HS80:   Odvar Mosnesset – Ullern TK
HS85:   Willy Haaland – Larvik og Stavern TK
 
DD35:   Toril Mette Ritland Thomsen – Eiksmarka TK og Helle Aanesen – Heming IL
DD45:   Monica Blix – Eiksmarka TK og Kari Østensen Grønneberg – Holmenkollen TK
DD55:   Kristin Horn – Heming IL og Kristin Trosdahl – Ski IL
 
HD35:   Svenn Korseth – Heming – Svein Are Lapstun – Nittedal IL
HD40:   Lars Nordby – Bygdø TK og Lars Bjørn Thoresen – Holmenkollen TK
HD50:   Henning Simonsen – Bergens TK og Erik Unneberg - BSTK
HD55:   Truls Dahl – BSTK og Terje Persson - BSTK
HD60:   Harald Messel – Nordstrand TK og Cato Bryn – Ullern TK
HD65:   Torulv Tjomsland – Ljan TK og Jon R. Paldan – Nordstrand TK
HD70:   Milan Knezevic – Arendal TK og Stig  Harald Bjarke Nielsen - OTK
HD75:   Arne Nygaard – Nordberg TK og Pål Arneberg – Nordberg TK
HD80:   Tore Enger – Asker TK og Odvar Mosnesset – Ullern TK

MD35: Tiril Bach Baartvedt – Heming IL og Svenn Korseth – Heming IL
MD45:  Harald Messel – NTK og Kari Østensen Grønneberg - HTK
MD55:  Bjørn Melle – Holmenkollen TK og Solveig Strømme – Heming IL
MD65/70/75: Kristin Horn – Heming IL og Arne Nygaard – Nordberg TK

U 2012

OSLO Tennisklubb - 11.-18. august

DS40: Suzanne Amundsen, Eiksmarka TK
DS50: Frøydis Forberg - Oslo TK
DS65: Bjørg Jonassen - Furuset TK
DS75: Randi Furseth Klinge – Ullevål TK
 
HS35: Henrik Norvald - Fredrikstad TK
HS40: Espen Lilleaas - Nordstrand TK
HS45: Bent Ove Pedersen - Holmen TK
HS50: Erik Unneberg - BSTK
HS55: Terje Persson - BSTK
HS60: Cato Bryn – Ullern TK
HS65: Trond Christiansen - VBTK
HS70: Sverre Worren – Gjøvik TK
HS75: Paal Arneberg - Nordberg TK
HS80: Roar Bjerknes - Snarøya TK
 
DD35: Suzanne Amundsen - Eiksmarka TK og Anne Mette Mustad - Holmenkollen TK
DD45: Monica Blix – Eiksmarka TK og Kari Østensen Grønneberg – Holmenkollen TK
DD55: Erna Breiland - Asker TK og Solveig Strømme - Heming TK
DD65: Nelly Jacobsen - Soon TK og Inger Myrvold - Soon TK.
 
HD35/40: Lars Nordby – Bygdø TK og Lars Bjørn Thoresen – Holmenkollen TK
HD45: Ove Lende - Holmen og Peter Eriksson - Holmen
HD50: Thomas Wettergreen - Larvik og Stavern TK og Torstein Myhre - BSTK
HD55: Truls Dahl – BSTK og Terje Persson - BSTK
HD60: Harald Messel – Nordstrand TK og Cato Bryn – Ullern TK
HD65: Torulv Tjomsland – Ljan TK ogTrond Christiansen - VBTK
HD70: Thorvald Moe - Ullern og Sverre Worren - Brumunddal TK
HD80: Tore Enger – Asker TK og Stein Michelsen - Asker TK

MD35: Brit Schjøth-Iversen - Heming og Svenn Korseth – Heming
MD45: Jon Erik Lunøe - OTK og Line Schjøth-Iversen - Heming
MD55: Monica Blix - Eiksmarka TK og Cato Bryn - Ullern TK
MD65: Bjørg Jonassen - Furuset og Trond Christiansen - VBTK
MD70: Marit Munro - Asker og Kjell Ove Skau - Porsgrunn TK

U 2013

 

Blommenholm og Sandvika TK 12.-18. august

DS35/40:          Wanda Håbrekke – Vestre Bærum TK
DS50:               Kari Grønneberg - Holmenkollen TK
DS60:               Solveig Strømme – Holmenkollen TK
DS65:               Bjørg Holter Jonassen – Furuset IF

HS35:               Marcus Andresen – Nordstrand TK
HS40:               Espen Lilleaas – Nordberg TK
HS45:               Jørgen Lindeman – Holmenkollen TK
HS50:               Gisle Jentoft – Heming Tennis
HS55:               Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS60:               Harald Messel – Nordstrand TK
HS65:               Jan Fredrik Kise – Lillehammer Lawn TK
HS70:               Lars Jahnsen - Blommenholm og Sandvika TK
HS75:               John Ivar Markussen – Svolvær TK
HS80:               Bjørn Westlie – Grefsen TK

DD35:               Line Schjøth-Iversen / Britt Schjøth-Iversen, Heming Tennis
DD45:               Ann Ahlqvist / Wanda Håbrekke, begge Vestre Bærum TK
DD55:               Bjørg H. Jonassen, Furuset TK / Kristin Trosdahl, Ski IL

HD35:               Marcus Andresen / Marius Lunde, begge Nordstrand TK
HD40:               Lars Nordby, Bygdø TK, Lars Thoresen, Holmenkollen TK
HD45:               Peter Eriksson / Ove Lende, begge Holmen TK
HD50:               Thomas Wettergreen, Larvik og Stavern TK / Torstein Myhre, BSTK
HD55/60:         Terje Persson / Truls Dahl, begge Blommenholm og Sandvika TK
HD65:               Jan Fr. Kise, Lillehammer Lawn TK / Torulv Tjomsland, Prinsdal TK
HD70:               Jon Paldan, Nordstrand TK / Kjell Skau, Porsgrunn TK
HD75:               Pål Arneberg / Arne Nygaard, begge Nordberg TK
HD80:               Leif Arne Husebye / Bjørn Westlie, begge Grefsen TK

MD35:               Henrik Franck, Nesodden TK / Ingrid Gigstad, Blommenholm og Sandvika TK
MD45:              Line Schjøth-Iversen, Heming TK / Jon Erik Lunøe, Blommenholm og Sandvika TK
MD55:              Solveig Strømme / Morten Hauff Wold, begge Holmenkollen TK


U 2014

 

Asker Tennisklubb 8.-12. august


DS40:   Wanda Henriette Anto Håbrekke – Vestre Bærum TK
DS50:   Kari Østensen Grønneberg - Holmenkollen TK
DS60:   Solveig Strømme – Heming Tennis
DS65:   Kristin Trosdahl - Ski IL Tennis
DS70:   Bjørg Holter Jonassen – Lørenskog TK
DS75:   Randi Furseth Klinge - Ullevål TK 

HS35:   Geir Alexander Sivertsen - Eiksmarka TK
HS40:   Tom Hauglund - OTK
HS45:   Jørgen Lindeman – Holmenkollen TK
HS50:   Peter Eriksson – Holmen TK
HS55:   Wojtek Andrzejewski - Nordstrand TK
HS60:   Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS65:   Jan Fredrik Kise – Lillehammer Lawn TK
HS70:   Kjell Worren - Gjøvik TK
HS75:   Sverre Worren – HIL tennisgruppe
HS80:   Tore-Jarl Christensen - Skien TK

DD35:  Anne Dehli Person / Britt Schjøth-Iversen, begge Heming Tennis
DD45:  Ann Ahlqvist / Wanda Håbrekke, begge Vestre Bærum TK
DD55/65/70: Tiril Baartvedt / Kaia Beck Engebretsen, begge Heming Tennis

HD35:   Marcus Andresen (Nordstrand) / Marius Lunde (Nordstrand)
HD40:   Peter Lønn, Nesøya / Lars Jörgen Nilsson, Ullern TK
HD45:   Kai Gundersen, HTK / Erling Kristensen, Heming Tennis
HD50:   Peter Eriksson (Holmen) / Ove Lende (Holmen)
HD55:    Terje Persson / Truls Dahl, begge Blommenholm og Sandvika TK
HD60:   Cato Bryn / Harald Messel, begge Nordstrand TK
HD65:   Jan Fr. Kise, Lillehammer Lawn TK / Torulv Tjomsland, Prinsdal TK
HD70:   Stig Bjarke Nielsen / Edvard Raastad, begge OTK
HD80:    Odd Bakke, Stabekk TK / Kristen Skådinn, Asker TK

MD35:  Pierre Oscarsson / Karianne Braathen, begge Drammen TK
MD45:  Jørgen Lindeman / Kari Østensen Grønneberg, begge Holmenkollen TK
MD55/65: Bjørn Wold, HTK / Kaia Beck Engebretsen, Heming
MD70:  Sverre Worren, HIL tennisgruppe / Marit Munro, Asker


 U 2015

Asker Tennisklubb 7.-13. august 2015
 

DS40:   Kathrin Steffen - Grefsen TK
DS45: Wanda Henriette Anto Håbrekke - VBTK
DS50: Anne Kathrine Fløttre Holta - Stabekk TK
DS55:   Morag Solberg - Larvik og Stavern TK
DS65/70: Bjørg Holter Jonassen – Lørenskog TK  

HS35:   Marcus Andresen - Nordstrand TK
HS40:   Espen Lilleaas - Nordberg TK
HS45:   Bent Ove Pedersen – Nesøya TK
HS50:   Peter Eriksson – Holmen TK
HS55:   Jørgen Olav Wagle - Nordberg TK
HS60:   Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS65:   Torulv Tjomsland – Prinsdal TK
HS70:   Kjell Worren - Gjøvik TK
HS75:   Sverre Worren – HIL tennisgruppe
HS80: Pål Arneberg - Nordberg TK
HS85: Stein Olaf Michelsen - Asker TK

DD35/40/45: Kaja Groth Marshall - OTK / Anniken Lind Skaane, BSTK
DD50/55: Kari Grønneberg - HTK / Anne Fløttre Holta - Stabekk TK
DD60/65:: Turid Lund-Andersen / Helen Aino Røsland Talseth, begge Asker TK

HD35:   Thomas Haug / Erik Langmoen, begge Holmen TK
HD40:   Christer Francke / Bent Ove Pedersen, begge Nesøya IL
HD45: Kai Gundersen, HTK / Erling Kristensen, Heming Tennis
HD50/55: Gisle Jentoft - Heming / Trond Westbye - Furuset
HD60/65: Jan Fr. Kise, Lillehammer Lawn TK / Torulv Tjomsland, Prinsdal TK
HD70/75: Trond Arne Christiansen - VBTK / Lars Erik Jahnsen - BSTK
HD80: Pål Arneberg / Arne Petter Nygaard, begge Nordberg TK
 

MD35:  Harald Rønn - Bøker IF/ Gro Vibeke Worren - Fagerheimen TK
MD45: Henning Simonsen - Bergens TK / Wanda Håbrekke, VBTK
MD50/55: Jon-Erik Lunøe - BSTK / Line Schjøth-Iversen - Heming Tennis
MD60/65/70: Hans Anders Nordstaa / Erna Breiland, begge Asker TK
MD80:  Stein Olav Michelsen / Karin Michelsen, begge Asker TK

U 2016

Asker, 11.-16. august 2016

DS35:    Anouska Andenæs - Bygdø TK
DS40:    Mona Berg - Oslo TK
DS45:    Wanda Henriette Anto Håbrekke - VBTK
DS50:    Berit Thyness - Brumunddal TK
DS55:    Frøydis Mabel Forberg - Oslo TK
DS60/65: Solveig Strømme - Heming Tennis
DS70:   Kristin Horn - Heming Tennis

HS35:    Rickard Holmstrøm - Stavanger TK
HS40:    Markus Andresen - Nordstrand TK
HS45:    Bent Ove Pedersen – Nesøya TK
HS50:    Peter Eriksson – Holmen TK
HS55:    Dag Harald Willoch - Snarøya TK

HS60:   Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS65:   Jan Fredrik Kise - Lillehammer Lawn TK
HS70:    Torulv Tjomsland - Prinsdal TK
HS75:    Sverre Worren – HIL tennisgruppe
 HS80:    Pål Arneberg - Nordberg TK
 
DD40:    Britt Schjøth-Iversen - Heming Tennis/Gro Worren - Fagerheimen
DD45:    Anne Christina Müller - Lillehammer Lawn TK / Berit Thyness - Brumunddal TK
DD50/55: Marianne Wahlstrøm - Stabekk TK / Anne Fløttre Holta - Stabekk TK
DD60/65/70: Kristin Horn - Heming Tennis - Kristin Trosdahl - Ski IL

HD35:    Rickard Holmstrøm - Stavanger TK / Ole Storhaug - Stavanger TK
HD40:    Espen Andresen - Nordberg TK / Marcus Andresen - Nordberg TK
HD45:    Hans Henrik Hauff Wold - Stabekk TK / Mathias Lilleengen - Stabekk TK
HD50:    Peter Eriksson - Holmen TK / Ove Lende - Holmen TK
HD55:    Henning Simonsen - Bergens TK / Erik Unneberg - Blommenholm og Sandvika TK
HD60/65: Truls Dahl / Terje Persson - begge Blommenholm og Sandvika TK
HD70/75: Trond Arne Christiansen - VBTK / Lars Erik Jahnsen - BSTK
HD80:     Pål Arneberg / Arne Petter Nygaard, begge Nordberg TK
 
MD35:  Harald Rønn - Bøler IF/ Gro Vibeke Worren - Fagerheimen TK
MD45:  Martin Siem / Sunniva Siem - begge Stabekk TK
MD50/55: Erik Unneberg - BSTK / Elin Hole - Bergens TK
MD60/65: Günnar Gürrich - Sandefjord TK / Monica Blix - Nordstrand
MD70/75: Arne Petter Nygaard - Nordberg / Kristin Horn - Heming Tennis
MD80:  Stein Olav Michelsen / Karin Michelsen, begge Asker TK

U 2017
Frognerparken 17.-22. august 2017

 

DS35:    Siri Hauge - Svelvik TK
DS40:    Gro Vibeke Worren - Oslo TK
DS45:    Toril Anette Haugan - Nordstrand TK
DS50:    Elin Hole - Bergens TK
DS55:    Frøydis Mabel Forberg - Oslo TK
DS60:    Monica Blix - Nordstrand TK
DS65/70/75: Solveig Strømme - Heming Tennis
DS70: Bjørg Holter Jonassen - Lørenskog TK 

HS35:    Karl Henrik Bredvold - Ljan TK
HS40:    Marcus Andresen - Nordberg TK
HS45:    Espen Lilleaas - Nordberg TK
HS50:    Peter Eriksson – Holmen TK
HS55:    Dag Harald Willoch - Snarøya TK
HS60:    Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS65:    Bent Fredrik Hinze - Holmenkollen TK
HS70:    Jan Fredrik Kise - Lillehammer Lawn TK
HS75:    Lars Erik Jahnsen - Blommenholm og Sandvika TK
HS80:    Pål Arneberg - Nordberg TK

DD35/40/45: Karin Hjelle Dalbak, Heming Tennis og Helle Gimming Stene, Asker TK
DD50: Alexandra Morris og Line Francoise Schjøth-Iversen, Heming Tennis
DD55/60/65: Tiril Bach Baartvedt, Heming Tennis / Frøydis Forberg, Oslo TK

HD35:    Jonathan Dalnoki og Fredrik Weberg, Moss TK
HD40:    Marcus Andresen, Nordberg TK / Marius Lunde, Nordstrand TK
HD45:    Bo Peter Lønn, Holmenkollen TK og Lars Jörgen Nilsson, Blommenholm og Sandvika TK
HD50:    Peter Eriksson - Holmen TK / Ove Lende - Holmen TK
HD55:    Henning Simonsen - Bergens TK / Erik Unneberg - Blommenholm og Sandvika TK
HD60/65: Truls Dahl / Terje Persson - begge Blommenholm og Sandvika TK
HD70:   Jan Fredrik Kise, Lillehammer Lawn TK og Torulv Tjomsland, Prinsdal TK
HD75:    Kjell Ove Skau, Porsgrunn TK og Tor-Erik Olav Wold, Golia TK
HD80/85: Pål Arneberg / Arne Petter Nygaard, begge Nordberg TK
 
MD35/40: Jonathan Dalnoki, Moss TK og Cecilie Wiese Porsmyr, Ullern TK
MD45:  Martin Siem og Marianne Wahlstrøm, Stabekk TK
MD50: Jon-Erik Lunøe, Blommenholm og Sandvika TK og Line Schjøth-Iversen, Heming Tennis
MD55/60: Knut Erling Sunde og Alexandra Morris, Heming Tennis
MD65/70: Vidar Hanssen og Kristin Danielsen, Lillehammer Lawn TK
MD80:  Stein Olav Michelsen / Karin Michelsen, begge Asker TK

U 2018

Frogner Tennis 16.-21. august 2018

DS35:    Gro Nelli Sofia Brun - BSTK
DS40:    Gro Vibeke Worren - Oslo TK
DS45:    Toril Anette Haugan - Nordstrand TK
DS50:    Wanda Håbrekke - Vestre Bærum TK
DS55:    Wanda Janniche Fusdahl - Nordstrand TK
DS60:    Ona Dalsjø - Lillestrøm TK
DS65: Solveig Strømme - Heming Tennis
DS70/75: Bjørg Holter Jonassen - Lørenskog TK 

HS35:    Jonathan Dalnoki - Moss TK
HS40:    Karl Henrik Bredvold - Ljan TK
HS45:    Helge Haugland - Drøbak TK
HS50:    Thomas Petersson - Snarøya TK
HS55:    Jan Arne Telle - Fana TK
HS60:    Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS65:    Jon Berge Lilland - Vestre Bærum TK
HS70:    Torulv Tjomsland - Prinsdal TK
HS75:    Sverre Worren - HIL Tennis
HS80:    Pål Arneberg - Nordberg TK
HS85: Erik Wibe – Oslo TK 

DD35/40: Eileen Rosenlid - Bekkelagshøgda TK / Gro Worren - Oslo TK
DD45:    Wanda Håbrekke/Stephanie Seidel Tørnqvist - begge Vestre Bærum TK
DD50/55: Lena Suzanne Falck / Vibeke Voigt Pentsen - begge Eiksmarka TK
DD60:    Ellen Martine Holwech - Heming Tennis / Ragnhild Mellbye - Ullern TK
DD65/70: Kristin Horn, Heming Tennis/Karen Alette Melander, Ullern TK

HD35:   Stian Bratli / Harald Rønn, begge Bøler IF
HD40:    Gaute Eie / Geir Alexander Juuhl-Sivertsen - begge Snarøya TK
HD45:    Marius Erik Falster - Heming Tennis / Harald Kohmann - Nesodden TK
HD50:    Ole Jørgen Henæs / Petter Handler Svendsen, begge Moss TK
HD55:    Hans Christian Grøner - Ullevål TK / Jon-Erik Lunøe - Blommenholm og Sandvika TK
HD60:   Truls Dahl / Terje Persson - begge Blommenholm og Sandvika TK
HD65:   Trond Christiansen / Jon Berge Lilland - begge Vestre Bærum TK
HD70/75: Jahn Henrik Wiese / Sverre Worren - Hamar IL
HD80: Pål Arneberg / Arne Petter Nygaard, begge Nordberg TK
 
MD35/40: Jonathan Dalnoki, Moss TK / Gro Nelli Sofia Brun - Blommenholm og Sandvika TK
MD45: Jens Kristian Haug, Nesodden TK / Toril Anette Haugan, Nordstrand TK
MD50/55: Knut Erling Sunde / Astrid Elisabeth Sunde - begge Heming Tennis
MD60: Bjørn Erik Hauff Wold - Holmenkollen TK / Ragnhild Mellbye - Ullern TK
MD65/70: Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK / Solveig Strømme, Heming 
MD80:  Arne Petter Nygaard - Nordberg TK / Helga Christa Jacobsen - Asker TK


U 2019

Asker Tennisklubb 16.-22. august 2019
 
DS35:    Mona-Jeanette Westgård Lund - Sandefjord TK
DS40:  Caroline Elisabeth Ullring - Oslo Tennisklubb
DS45:  Toril Anette Haugan - Nordstrand TK
DS50:    Ingrid Gigstad - Blommenholm og Sandvika TK
DS55:    Katrine Krogvig - Oslo Tennisklubb
DS60:    Frøydis Mabel Forberg - Oslo Tennisklubb

HS35:    Fredrick Alexander Haarr - Heming Tennis
HS40:    Daniel Picard - Oslo Padelklubb
HS45:    Arne Schwennicke - Paradis TK
HS50:   Thomas Petersson - Snarøya TK
HS55:   Peter Eriksson - Holmen TK
HS60:   Jørgen Christian Hauge - Kolbotn TK
HS65:    Terje Persson - Blommenholm og Sandvika TK
HS70:    Jan Fredrik Kise - Lillehammer Lawn Tennisklubb
HS75:    Kjell Worren - Gjøvik TK
HS80:    Pål Arneberg - Nordberg TK
HS85:    Eduard Irgens - Arendal TK

DD40:   Kathrine Reed Flaaten, Stabekk TK / Tone Brita Harris Utne Goulignac, HTK
DD45:    Mona Berg / Camilla Huitfeldt Lyng-Jørgensen, begge OTK
DD50:    Cathrine Vigander, Eiksmarka TK / Astrid Sunde, Heming Tennis
DD55:   Anne Fløttre Holta / Marianne Wahlstrøm, begge Stabekk TK
DD60/65/70: Tiril Bach Baartvedt, Heming Tennis / Frøydis Mabel Forberg, OTK 

HD35/40: Richard Holmstrøm / Johan Tønsberg Jensen, begge Stavanger TK
HD45:    Stig Haukland / Jarl Magne Nygaard, begge Blommenholm og Sandvika TK
HD50:    Ole Jørgen Henæs / Petter Handler Svendsen, begge Moss TK 

HD55:    Børje Peter Eriksson / Ove Lende, begge Holmen TK
HD60:   Truls Dahl / Terje Persson - begge Blommenholm og Sandvika TK
HD65:   Mikjel Aksnes, Strømmen TK / Bjørn Erik Hauff Wold, Holmenkollen TK
HD70:    Kristen Fari, Holmenkollen TK / Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK
HD75:   Jon Ragnar Paldan, Nordstrand TK / Kjell Ove Skau, Porsgrunn TK
HD80:   Jahn Henrik Wiese, Fredrikstad TK / Sverre Worren, HIL Tennisgruppe
HD85: Leif Arne Huseby, Grefsen TK / Eduard Irgens, Arendal TK
 
MD35/40: Kim Falster, Stabekk TK / Karin Hjelle Dalbak, Heming IL
MD45:  Martin Siem / Sunniva Siem, begge Stabekk TK
MD50:  Thomas Erling Petersson / Therese Andresen Brunborg, begge Snarøya TK
MD55: Knut Erling Sunde / Astrid Elisabeth Sunde - begge Heming Tennis
MD60/65/75: Thorleif Christian Hauff Wold, Holmenkollen TK / Frøydis Mabel Forberg, OTK
MD80/85:  Arne Petter Nygaard - Nordberg TK / Helga Christa Jacobsen - Asker TK

 




 

 

 

 

 

U 2020

 

 


 

 

NM ute 2020

 

Asker Tennisklubb 13.-20. august

DS40

Lauren Patricia Pedersen - Oslo Tennisklubb

DS45:

Mona Berg - Oslo Tennisklubb

DS50:             

Wanda Henriette Antonia Håbrekke -  Vestre Bærum TK

DS55:

Frøydis Mabel Forberg - Oslo Tennisklubb

DS60:             

Kaia Engebretsen - Heming Tennis

HS35:            

Fredrick Alexander Haarr - Heming Tennis

HS40:            

Henrik André Bukholm Norvald - Fredrikstad TK

HS45:            

Knut Harald Resen-Fellie - Ljan TK

HS50:            

Ole Jørgen Henæs - Moss TK

HS55:  

Thomas Erling Petersson - Snarøya TK

HS60:            

Erik Unneberg - Blommenholm og Sandvika TK

HS65:  

Terje Persson - Blommenholm og Sandvika TK

HS70:            

Torulv Tjomsland - Drøbak TK

HS75:           

Trond Arne Christiansen - Vestre Bærum TK

HS80:            

 Sverre Fridemann Worren - Hamar IL Tennisgruppe

HS85:

 Arne Petter Nygaard - Nordberg TK

DD40:            

Evy Reimers Arnestad, Ski IL / Marthe Mia Klavenes, Bygdø Tennisklubb

DD45:

Mona Berg / Camilla Huitfeldt Lyng-Jørgensen, begge OTK

DD50:

Cathrine Vigander, Eiksmarka TK / Astrid Sunde, Heming Tennis

DD55/60:

Anne Kathrine Fløttre Holta / Marianne Wahlstrøm, begge Stabekk TK

DD70:

Turid Lillian Lund-Andersen / Helen Aino Røsland Talseth, begge Asker TK

HD35/40:      

Jonathan Dalnoki / Fredrik Weberg, begge Fredrikstad TK

HD45:            

Kim Fredrik Falster / Martin Siem, begge Stabekk TK

HD50:  

Ole Jørgen  Henæs / Petter Handler Svendsen, begge Moss TK

HD55:           

Thomas Erling Petersson, Snarøya TK /  Hans Henrik Hauff Wold, Stabekk TK

HD6065: 

Knut Erling Sunde, Heming tennis /  Jørgen Olav Wagle, Nordberg TK 

HD70/75:       

Kristen Fari, Holmenkollen TK / Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK

HD80:

Jahn Henrik Wiese, Fredrikstad TK / Sverre Worren, HIL Tennisgruppe

HD85:

Leif Arne Huseby, Grefsen TK / Eduard Irgens, Arendal TK

MD40:          

 Torkil Brunsvik /  Jannecke Østvold Møller, begge Ullern TK

MD45:

Marius Erik Falster, Heming Tennis / Tina Falster, Stabekk TK

MD50:            

Petter Handler Svendsen, Moss TK / Lena Suzanne Falck, Eiksmarka Tennisklubb

MD55:

Knut Erling Sunde / Astrid Sunde, begge Heming Tennis

MD60/65:

Thorleif Christian Hauff Wold, Holmenkollen TK / Frøydis Mabel Forberg, OTK

MD85:

Leif Arne Huseby, Grefsen TK / Randi Furseth Klinge, Ullevål TK

 

 

U 2021

 

 


 

 

Larvik og Stavern Tennisklubb 20.-29. august

     

 

DS30/35

Johanna Lehner - Tønsberg Tennisklubb

DS40:

Lauren Patricia Pedersen - Oslo Tennisklubb

DS45:

Tina Falster - Stabekk TK

DS50:             

Annette Skotner - Snarøya Tennisklubb

DS55:

Astrid Sunde, - Heming Tennis

DS60/65:             

Kari Østensen Grønneberg - Holmenkollen TK

HS30/35:            

Patrick Lindstadhagen Henriksen - Stabekk TK

HS40:            

Daniel Bolstad Picard - Drammen TK

HS45:            

Kim Fredrik Falster - Stabekk TK

HS50:            

Fredrik Kjus - Stabekk TK

HS55:  

Thomas Erling Petersson - Snarøya TK

HS60:            

Thomas Alvin Wettergreen - Blommenholm og Sandvika TK

HS65:  

Terje Persson - Blommenholm og Sandvika TK

HS70:            

Harald Messel - Nordstrand TK

HS75:           

Torulv Tjomsland - Drøbak TK

HS80:            

Sverre Fridemann Worren - Hamar IL Tennisgruppe

HS85:

Eduard Irgens - Arendal TK

DD35/40/45:            

Lauren Patricia Pedersen / Gro Vibeke Worren, begge OTK

DD50:

Cathrine Vigander, Eiksmarka TK / Astrid Sunde, Heming Tennis

DD55:

Vibeke Voigt Pentzen / Lena Suzanne Falck, begge Eiksmarka TK

DD60/65/70:

Tiril Bach Baartvedt, Heming Tennis / Frøydis Mabel Forberg, Oslo TK

HD35/40:      

Allan Bech / Johan Rolf, begge Fredrikstad TK

HD45:

Ikke klasse dette mesterskapet

HD50:  

Christian Berg, Oslo TK / Fredrik Kjus, Stabekk Tennisklubb

HD55:           

Thomas Erling Petersson, Snarøya TK /  Hans Henrik Hauff Wold, Stabekk TK

HD6065: 

Morten Herman Hauff Wold / Thorleif Christian Hauff Wold, begge Holmenkollen TK

HD70/75:         

Cato Bryn / Harald Messel, begge Nordstrand TK

HD80:

Pål Arneberg, Nordberg TK / Per Fredrik Wright, Oslo TK

HD85:

Leif Arne Huseby, Grefsen TK / Eduard Irgens, Arendal TK

MD30/35/45:          

Thomas Bastian Bryhn, Heming Tennis / Cathinka Nanou Grøgaard Synnestvedt, Stabekk TK

MD50:            

Bent Ove Pedersen, Nesøya TK / Trine Gerd Slåttsveen, Heming Tennis

MD55:

Knut Erling Sunde / Astrid Sunde, begge Heming Tennis

MD60/65:

Thorleif Christian Hauff Wold, Holmenkollen TK / Frøydis Mabel Forberg, OTK

MD70/75:

Kjell Ove Skau, Porsgrunn TK / Kristin Horn, Heming Tennis

MD85:

Erik Wibe / Heilwig von Heyden, begge Oslo TK



U 2022


Asker Tennisklubb 11.-17. august

DS30/35

Marta Marcinkowska - Asker TK

DS40/45

Therese Bakke Olsson - Bodø TK

DS50:             

Ingrid Gigstad - BSTK

DS55:

Astrid Sunde - Heming Tennis

DS60:             

Birgitte Huitfeldt - Njård TK

HS30/35:            

Morten Heldor - Nordberg TK

HS40:            

Daniel Bolstad Picard - Lier TK

HS45:            

Karl Henrik Bredvold - Ljan TK

HS50:            

Espen Lilleaas, Trondhjems TK

HS55:  

Bjørje Peter Eriksson - Holmen TK

HS60:            

Erik Unneberg - Blommenholm og Sandvika TK

HS65:  

Terje Persson - Blommenholm og Sandvika TK

HS70:            

Cato Bryn, Nordstrand TK

HS75:           

Gunnar Tobias Gürrich - Sandefjord TK

HS80:            

 Sverre Fridemann Worren - Hamar IL Tennisgruppe

HS85/90:

Eduard Irgens - Arendal TK

DD35/40/45:            

Anne-Stine Meltzer / Marianne Hahn Stenberg, begge Nesodden TK

DD50/55:

Cathrine Vigander, Eiksmarka TK / Astrid Sunde, Heming Tennis

DD60:

Kari Østensen Grønneberg, Holmenkollen TK / Marianne Wahlstrøm, Stabekk TK

DD65/70/75:

Kristin Horn, Heming Tennis / Karen Alette Melander, Ullern TK

HD35/40:      

Shabaz Dad-Chaudry / Morten Heldor, begge Nordberg TK

HD45/50:  

Ole Jørgen Henæs, Moss TK / Grunde Thorsen, Arendal TK

HD55:           

 Thomas Erling Petersson, Snarøya TK /  Hans Henrik Hauff Wold, Stabekk TK

HD6065: 

Hans Christian Dahle Grønsleth / Torstein Myhre, begge BSTK

HD70:         

Sigbjørn Hemstad, Gjøvik TK / Tommy Schierning, Ski IL Tennis

HD75:

Kristen Sverre Fari, Holmenkollen TK / Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK

MD35/40/45: 

Harald Rønn, Bøler IF / Gro Vibeke Worren, OTK

MD50/55:       

Kjetil Sunde, Ullevål TK / Astrid Elisabeth Sunde, Heming Tennis

MD65/70/80:

Tommy Schierning, Ski IL Tennis / Kari Solveig Gjengedal, Lørenskog TK