2022:

25.-27. februar: NTV-Cup, Nesodden
5.-6. mars: Double, Drøbak
10.-15. mars: NM inne, Oslo Tennisarena
22.-24. april: NTV-Cup, Lillehammer
29. april til 1. mai: Stabekk TK, 100 års jubileumsturnering
6.-8, mai: Prinsdal TK
3.-6.juni: Pinseturneringen i Drøbak
23.-26. juni: Midnight Sun Cup, Bodø
29. juni - 3. juli: LST SommerCup, Stavern
11.-17. august: NM ute, Asker TK
2.-4. september: Trøndersk Veterantreff
Nordisk Mesterskap 2022 - København - Alle resultater.xlsx
21.-23. oktober: LST HøstCup, Stavern
29.-30. oktober: Double, Drøbak
11.-13. november: Hemingdoublen
18.-20. november: Arktisk Lys, Tromsø
9.-11. desember: NTV-Cup, Nordstrand

2021:
30. juni - 4. juli: Stavern SommerCup
13.-15. august: Prinsdal, singleturnering
20.-29. august: NM ute, Larvik og Stavern TK
3.-5. september: Trøndersk Veterantreff
24.-26. september: NTV-Cup, Nesodden
2.-3. oktober: Doubleturnering, Drøbak
15.-17. oktober: Doubleturnering, Vestre Bærum TK
17.-21. november: Arktisk Lys, Tromsø
5.-7. november: Nordisk Mesterskap, Stockholm
3.-5. desember: NTV-Cup, Nordstrand

2020:
18.-19. januar: Doubleturnering, Drøbak
24.-26. januar: LST VinterCup, Stavern

31. januar - 2. februar: Doubleturnering, VBTK
28. februar - 1. mars: Nesodden NTV-Cup
1.-5. juli: LST SommerCup, Stavern
7.-9. august: Prinsdal
13.-20. august: NM ute, Asker
4.-6. september: Trøndersk Veterantreff, Trondheim
17.-18. oktober: Doubleturnering, Drøbak
23.-25. oktober: LST HøstCup, Stavern

 

2019:
19.-20. januar: Doubleturnering, Drøbak
1.-3. februar: LST VinterCup, Stavern
1.-3. mars: NTV-Cup, Nesodden
14.-19. mars: NM inne, Oslo Tennisarena
3.-5. mai: Prinsdal
10.-12. mai: Stabekk
31. mai - 2. juni: NTV-Cup, Hankø, tennis & jazz
7.-10. juni: Pinseturneringen, Drøbak
20.-23. juni: Midnight Sun, Bodø
LST SommerCup, Stavern
16.-22. august: NM veteran ute
23.-25. august: Trøndersk Veterantreff
4.-6. oktober: Nordisk Mesterskap, Helsinki
12-13. oktober: Doubleturnering, Drøbak
25.-27. oktober: LST HøstCup, Stavern
8.-10. november: Hemingdoublen
15.-17. november: Arktisk Lys, Tromsø
21.--24. november: Mill Heat Open
29. november - 1. desember: NTV-Cup, Nordstrand
7. desember: Adventsmixed, Drammen

 

2018:
5.-7. januar: NTV-Cup Nordstrand
21.-22. januar: Doubleturnering Drøbak
2.-4. februar: LST VinterCup, Stavern

2.-4. mars: NTV-Cup Nesodden
8.-13. mars: NM inne OTA
4.-6. mai: Stabekk
10.-13. mai: Prinsdal
18.-21. mai: Pinseturneringen, Drøbak
20.-24. juni: MIdnight Sun Cup, Bodø
4.-8. juli: Funnemark Stavern SommerCup
16.-21. august: NM ute, Frogner
24.-26. august: Nordisk Mesterskap, Oslo
24.-26. august: Trøndersk Veterantreff, Trondheim
20.-21. oktober: Doubleturnering, Drøbak
26.-28. oktober: LST HøstCup, Stavern
9.-11. november: Hemingdoublen
16.-18. november: Arktisk Lys, Tromsø

2017:
21.-22. januar: Double, Drøbak
3.-5. februar: LST VinterCup, Stavern
3.-5. mars: Nesodden NTV-Cup
10.-14. mars: NM inne, OTA
24.-26. mars: Hafrsfjord Cup, Stavanger
4.-7. mai: Prinsdal, Singleturnering
26.-28. mai: Singleturnering, Vestre Bærum

2.-5. juni: Pinseturneringen, Drøbak

23.-25. juni: Midnight Sun Cup, Bodø
28. juni - 2. juli: LST SommerCup, Stavern
17.-22. august: NM ute, Frognerparken
25.-27. august: Trøndersk Veterantreff, Trondheim
8.-13. oktober: VM for lag for SuperSeniors, Lake Nona, Florida
20.-22. oktober: LST HøstCup, Stavern
29. okt.-3. november: VM for lag for Seniors, Miami
10.-12. november: Hemingdoublen
17.-19. november: Arktisk Lys, Tromsø
30. nov.-3. des: ITF Stavanger
9.-10. desember: AdventsMix, Drammen

 

2016:
16.-17. januar: Double, Drøbak
5.-7. februar: LST VinterCup
4.-6. mars: Nesodden NTV-Cup
11.-15. mars: NM inne, OTA
29. april-1. mai: Stabekk
1.-6. mai: VM for lag, yngre senior, Kroatia (vi stilte ikke lag)

5.-8. mai: Prinsdal
13.-16. mai: Pinseturneringen, Drøbak
27.-29. mai: Vestre Bærum
19.-24. juni: VM for lag 50-60, Helsinki, Finland 

23.-26. juni: Midnight Sun, Bodø
6.-10. juli: LST SommerCup, Stavern
11.-16. august: NM ute, Asker
26.-28. august: Trøndersk Veterantreff
2.-4. september: Sinsen SeniorCup
9.-11. september: Hafrsfjord Cup
12.-17. september: VM for lag for SuperSeniors
H70: Jack Crawford Cup
H75: Bitsy Grant Cup

4.-6. november: Hemingdoublen
Nordisk Mesterskap, Stockholm
11.-13. november: Arktisk Lys, Tromsø
18.-20. november: NTV-Cup, Nordstrand
2.-4. desember: LST AdventCup, Stavern
8.-11. desember: ITF Stavanger

 

2015:
30. januar-1. februar: LST VinterCup
27. februar - 1. mars: Nesodden NTV-Cup
6.-10. mars: NM inne, OTA
 

16.-21. mars: VM for lag, Ali Bey, Tyrkia 
Young Seniors M35
Young Seniors M45

1.-3. mai: Stabekk
7.-10. mai: Prinsdal
29.-31. mai: Vestre Bærum
5.-7. juni: Sandefjord

VM for lag, La Baule, Frankrike 8.-13. juni:
Seniors W50
Seniors M50/M60

12.-14. juni: Gjøvik Coca Cola Cup
19.-21. juni: Midnight Sun Cup, Bodø
8.-12. juli: Stavern SommerCup
7.-13. august: Birger N. Haug Open - NM ute, Asker
28.-30. august: Trøndersk Veterantreff

VM for lag, Umag, Kroatia, 21.-26. september:
SuperSeniors W65
SuperSeniors M65
SuperSeniors M70
SuperSeniors M75
SuperSeniors M80

Nordisk Mesterskap, Finland.
 

2014:
Stavern VinterCup 7,-9. februar 2014
Nesodden NTV-Cup 28. februar - 2. mars
NM inne - Oslo Tennisarena 12.-16. mars
Prinsdal 1.-4. mai
Stabekk 9.-11. mai
Vestre Bærum 23.-25. mai
Drøbak 6.-9. juni  
Gjøvik 13.-15. juni
Midnight Sun, Bodø 20.-22. juni
Kongsvinger 27.-29. juni
Stavern 2.-6. juli
NM ute - Asker 8.-12. august  
Nordisk Mesterskap 29.-31. august
Trøndersk Veterantreff 29.-31. august  

 

2013:
Stavern Vintercup 1.-3. februar
NM Inne - Oslo Tennisarena 27. februar - 3. mars
Prinsdal 3.-5. mai 
Pinseturneringen Drøbak 18.-20. mai
Vestre Bærum 24.-26. mai
Sandefjord 31. mai - 2. juni
Gjøvik 14.-16. juni
Midnight Sun Cup, Bodø 20.-23. juni
Kongsvinger 26.-29. juni
Stavern Sommer Cup 2.-7. juli
NM ute BSTK 12.-18. august
Nordisk Mesterskap, København, 30. august - 1. sept. (resultater som vedlegg nederst)
Stabekk 18.-20. oktober
Stavern SportCup Veteran 25.-27. oktober
Hemingdoublen 8.-10. november
Arktisk Lys, Tromsø, 14-17. november
Nordstrand NTV-Cup 29. nov.-1. desember


2012:

Sandefjord, 10.-12. februar
NM inne, Riksanlegget 14.-18. mars
Prinsdal 3.-6. mai
Vestre Bærum 18.-20. mai
Drøbak 25.-28. mai
Sandefjord 8.-10. juni
Gjøvik 15.-17. juni
NM ute OTK 11.-18. august 2012
31. august til 2. september
Stabekk 18.-21. oktober 2012
Hemingdoublen 9.-11. november 2012
NTV-Cup Nordstrand 30. november til 2. desember

2011:

Arktisk Lys, Tromsø, 17.-20. november

2010:
Resultater fra Pelles Sommer Cup i Stavern 8. - 11. juli 2010.